Paragwaj – nieznane serce Ameryki Południowej

0
634
paragwaj

Podróże to bez wątpienia jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze, a za każdym razem jednak wracamy z nich bogatsi. Jak to się dzieje? Otóż przy okazji każdej wyprawy mamy unikalną możliwość poznania innych narodów, zachowań, potraw, ludzi… Szczególnie zaś opłaca się zejść z utartych szlaków i zobaczyć raje mało znane turystycznie…

Paragwaj – wyjątkowe państwo

Zapewne mało kto właśnie słyszał o wycieczkach do Paragwaju. Tymczasem właśnie one znajdują się w ofercie naszej firmy Logostour. Dlaczego? Otóż to państwo ukryte w sercu Ameryki Środkowej ma do zaoferowania niezwykłe atrakcje. Przede wszystkim są to zapierające dech w piersiach wodospady. Ponadto oczywiście dochodzi do tego piękna przyroda – dziewicze lasy tropikalne z bogactwem zwierząt i roślin oraz krystalicznie czyste jeziora z wspaniałymi plażami. Co więcej, Paragwaj to także przesympatyczni ludzie oraz wyjątkowe wyroby rękodzielnicze.

Wycieczki do Paragwaju i innych państw Ameryki Południowej

Aby nasi klienci mogli jak najwięcej zobaczyć, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej oferty wycieczek łączonych. Co to oznacza? Otóż wycieczki do Paragwaju zahaczają także o sąsiednie państwa, takie jak Urugwaj, Chile, Brazylia czy Argentyna. Czym charakteryzują się te poszczególne państwa?

Argentyna – państwo tanga i namiętności

Argentyna to oczywiście słynne na cały świat Buenos Aires ze swoim karnawałem oraz wszechobecnym tango.

Brazylia – dziko i ciekawie

Brazylia z kolei to z jednej strony ogromne, piaszczyste plaże, z drugiej zaś nieprzebadane dotąd gęstwiny Amazonii.

Chile – góry, pustynie i konie

Chile zaś to niezwykły kraj, położony w dużej części w górach. Słynie on także ze swoich pustynnych krajobrazów, zaś ciekawą atrakcją dla turystów są także wycieczki konne.

Urugwaj – urbanizacja i plaże

Zaś Urugwaj? To bez wątpienia niezwykle cywilizowany kawałek tego kontynentu. Nie zabraknie nam tu ładnych miast i pięknych plaż.

Najlepsze oferty – tylko Logostour

Podsumowując – jeśli chcesz poznać prawdziwą Amerykę Południową, wejdź koniecznie na logostour.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here