Jakie zalety ma etui na kluczyki Keyless?

0
555

Etui na klucze samochodowe to przydatny gadżet. Niewielki poręczny pokrowiec, który jest w stanie zabezpieczyć przed zgubieniem kluczy, sprawdza się także jako najskuteczniejszy gadżet pilnujący pojazd przed kradzieżą na tak zwaną „walizkę”. Etui na kluczyki Keyless to technika ograniczająca sygnał kluczyka bądź pilota pojazdu z funkcją START/STOP – z dostępem bezkluczykowym czy kolejnym funkcjonującym na zasadzie fal radiowych. Prócz atutów użytkowych oraz funkcji antykradzieżowej etui na klucze samochodowe Keyless to gadżet, który prezentuje się bardzo dobrze. Etui zrobione jest ze skóry naturalnej. Również jego zewnętrzna warstwa okryta została powłoką przypominającą budowę włókna węglowego popularnego często jako karbon.

Czemu warto zakupić etui na kluczyk i ubezpieczyć auto przed włamywaczem?

Odpowiedź jest niezwykle prosta. Po pierwsze, tego rodzaju kradzież niezwykle wielokrotnie kończy się dużymi szkodami materialnymi posiadacza samochodu klasy premium. Zorganizowane grupy przestępcze mogą choćby w parę godzin wywieźć pojazd za granicę lub na miejscu dokonać podziału na części. W ten sposób pojazdy natychmiast znikają z policyjnych radarów oraz wręcz rzadkością jest powrót do właściciela. Co więcej, bardzo ciężko będzie pokazać przed sądem albo przed ubezpieczycielem, iż nie przyczyniliśmy się do złamania prawa.

Dobre etui na kluczyki Keyless

Należy przyznać, iż bezkluczykowy dostęp do pojazdu jest niezwykle wygody oraz innowacyjny. Niestety jest także niezwykle dobry dla włamywaczy, którzy kradną auta na tak zwaną „walizkę”. Gdy korzystasz z ochronnego etui na kluczyki Keyless, nie musisz obawiać się grabieży oraz możesz spać spokojnie. Etui ochronne na kluczyki Keyless to przede wszystkim zabezpieczenie Twojego pojazdu. Etui zabezpiecza także karty kredytowe Paypass przed skopiowaniem informacji. Trzymając kluczyk samochodowy w kieszeni z klapką zmniejszasz zagrożenie przechwycenia sygnału wysyłanego poprzez kluczyk. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu profesjonalnego produktu zapobiegającego sygnały bezprzewodowe. W centralnej kieszeni etui możesz trzymać kolejne kluczyki np. do mieszkania i dowód rejestracyjny (nareszcie wszystko w jednym miejscu!).

Jakie są plusy takiego rozwiązania?

Etui jest w stanie powstrzymać niechcianą transmisję sygnałów. W ten sposób nie ma właściwie żadnej szansy na ich przekierowanie. Kierowcy wyposażeni w omawiany artykuł są w stanie zmniejszyć zagrożenie incydentu do niewątpliwego minimum. Tym samym nie ma potrzeby obawiania się o własny samochód. Wartością artykułu jest również niezwykle precyzyjne wykonanie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here