Naturalne sposoby powiększania biustu

0
1687
Naturalne sposoby powiększania biustu

Wiele pań niezadowolonych ze swego rozmiaru biustu odkłada pieniądze na operację. Jest to jednak dość inwazyjny, a przy tym kosztowny zabieg, który nie zawsze daje gwarancję zadowolenia. Zanim więc podejmie się tę decyzję, czy też oczekując na odłożenie potrzebnej sumy, warto wypróbować domowe sposoby na powiększenie biustu. Mogą one przynieść zaskakujące rezultaty.

Naturalne powiększanie biustu JEST możliwe!

Niektórzy uważają, że jedynym sposobem na realne powiększenie biustu jest operacja, ale wcale tak nie jest. Biust składa się w dużej mierze z komórek tłuszczowych i można zwiększyć ich ilość – nie tylko tyjąc, ale to także skutkuje zwykle powiększeniem się piersi. Poza tym biust rośnie na skutek wzrastania poziomu żeńskich hormonów płciowych. To z ich powodu piersi rosną w okresie dojrzewania, a także powiększają się przed okresem, w czasie ciąży i karmienia piersią. Naturalne powiększanie biustu może opierać się na zamarkowaniu tych procesów, do czego wykorzystuje się fitoestrogeny, czyli roślinne substancje mogące zastępować żeńskie hormony płciowe. Wykorzystujące je metody powiększania biustu to przede wszystkim picie naparów z ziół zawierających fitoestrogeny, ale ekstrakty z tych roślin można też znaleźć w suplementach diety – tabletkach na powiększenie biustu. Nie ma żadnego powodu, by nie wierzyć w ich skuteczność, gdyż jest ona udowodniona naukowo. Trzeba tylko pamiętać, że takie domowe sposoby na powiększenie biustu działają tylko do momentu, gdy się je stosuje. Kiedy odstawi się zioła, biust może wrócić do poprzedniego rozmiaru. Z tego powodu np. tabletki stosuje się nadal, w zmniejszonej ilości, dla podtrzymania efektu.

Jakie zioła zapewniają naturalne powiększenie biustu?

Roślin zawierających fitoestrogeny jest sporo. Jest to na przykład koniczyna czerwona, chmiel, lukrecja, anyż, kozieradka, soja. Można je przyjmować w postaci suplementów zwykłych bądź na powiększenie biustu lub parzyć z nich napary, przy czym najlepiej będzie połączyć kilka składników.

Inne metody powiększania biustu

Dobrym sposobem na domowe powiększenie piersi jest też regularnie wykonywany masaż. Jak go robić, można przeczytać w internecie – jest wiele stron poświęconych temu zjawisku. Jeszcze lepiej zaś będzie wykorzystać do masażu żel czy krem obiecujący powiększenie piersi. Takie kosmetyki między innymi sprzyjają zwiększaniu się ilości komórek tłuszczowych w piersiach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here