Spersonalizowane kejsy na telefon, czyli etui z indywidualnym nadrukiem

0
515
kejsy na telefon

Ochrona przed zabrudzeniami, rysami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi to podstawowa funkcja, jaką realizują wszystkie kejsy na telefon. Tego typu akcesoria mogą również pomóc w modyfikacji wyglądu urządzenia i zwiększeniu wygody jego codziennej obsługi. Jeśli zależy Ci przede wszystkim na personalizacji telefonu, jednym z najłatwiejszych na to sposobów jest ubranie urządzenia w etui zdobione kolorowym, indywidualnie dobranym nadrukiem.

Etui ze zdjęcia

Na rynku akcesoriów ochronnych znajdziesz mnóstwo różnokolorowych wersji elastycznych nakładek. Zakup takiego gadżetu sprawdzi się w przypadku osób, którym nie odpowiada oryginalny kolor obudowy telefonu i chcą to zmienić. Jeśli jednak zależy Ci na głębszej personalizacji urządzenia, najlepiej zamówić indywidualny case do telefonu. W tym celu wystarczy znaleźć firmę, która wykonuje nadruki na pokrowcach i przygotować własny projekt nadruku. Wbrew pozorom to bardzo łatwe. Przy użyciu internetowego kreatora etui wskazuje się pożądany model pokrowca i schemat nadruku, a następnie wybiera zdjęcie lub kilka zdjęcia, które mają ozdobić jego powierzchnię. Przygotowane w ten sposób kejsy na telefon mają niezwykle oryginalny wygląd. Są trafną odpowiedzią na indywidualne zainteresowania i estetyczne upodobania każdego użytkownika.

Jakie zdjęcie na etui?

Do przygotowania indywidualnego kejsa do telefonu używa się wszelkiego typu zdjęć i grafik w formacie cyfrowym. Zwykle w kreatorze etui użytkownik znajdzie kilkaset fotografii podzielonych na kilkanaście grup tematycznych. Oczywiście bardziej osobisty charakter będą miały te kejsy na telefon, które będą zdobione prywatnymi zdjęciami. Wystarczy przejrzeć zbiór fotografii zgromadzonych w pamięci telefonu i wybrać te, które odpowiadają przyjętej na wstępie koncepcji – są dopasowane do naszego projektu. Wgrywamy je do kreatora i umieszczamy na wybranych polach, zgodnie ze schematem zdobienia. Zdjęcia są skalowane do rozmiaru danego pola, ale wcześniej można je obrócić lub przycinać. Do zdobienia pokrowców używa się wszelkiego rodzaju zdjęć, ale najczęściej są to zdjęcia pamiątkowe z wakacji, różnego rodzaju eventów i uroczystości. Niekiedy są to również zdjęcia portretowe bliskich.

Przygotowanie spersonalizowanej wersji etui do telefonu nie jest trudne i co równie ważne, nie jest drogie. Takie gadżety można zamówić w sieci, bez konieczności wychodzenia z domu. Najczęściej nadruki wykonuje się na pokrowcach sylikonowych lub wykonanych z materiału o zbliżonych właściwościach, charakteryzujących się gładką powierzchnią. Dzięki temu etui są nie tylko atrakcyjną ozdobą telefonu, ale i jego skutecznym zabezpieczeniem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here