Czy zabieg endermologii jest skuteczny?

0
752
Czy zabieg endermologii jest skuteczny

Walka o szczuplejszą sylwetkę, to coś co spędza sen z powiek wielu kobietom. Dziewczyny wylewają siódme poty na siłowni, wystrzegają się jedzenia słodyczy, rezygnują z gazowanych napojów na rzecz świeżo wyciskanych soków i wody. Niestety, wszystkie te działania mogą nie być wystarczające jeśli chodzi o walkę z cellulitem.

Endermologia efekty i przeciwwskazania

Jeśli ktoś nie może poradzić sobie z pomarańczową skórką, mimo wielu wyrzeczeń i wysiłków, może wspomóc się endermologią. Zabieg endermologii to nic innego jak masaż podciśnieniowy, wykonywany w gabinecie kosmetologii, przy użyciu specjalnej maszyny. Wiele osób zastanawia się, czy trzeba mieć wysoki próg bólu, aby poddać się zabiegowi jakim jest Endermologia Efekty jakie się osiąga potrafią być naprawdę spektakularne, więc nawet jeśli początkowo zabieg jest odrobinę nieprzyjemny, to warto z niego skorzystać. Większość pacjentów uważa, że po chwili można przyzwyczaić się do specyficznego odczucia, które podczas zabiegu może się pojawić.

Zabieg endermologii nie może być przeprowadzony u kobiet w ciąży oraz osób, które cierpią na jakiekolwiek choroby układu krążenia. Jeśli ktoś ma zbyt małą krzepliwość krwi lub przyjmuje leki na jej rozrzedzenie, również powinien z niego zrezygnować. W dużej mierze endermologia nie niesie za sobą żadnych powikłań. Po samym zabiegu można spodziewać się w niektórych miejscach siniaków, które jednak szybko powinny się wchłonąć.

Ile kosztuje zabieg endermologii?

Nie da się ukryć, że koszty zabiegu endermologii nie należą do najniższych. Wiele zależy od tego, jak duży jest obszar, który chce się poddać poprawie. Również stopień zaawansowania tkanki tłuszczowej ma tu znaczenie. Im jest on wyższy, tym więcej zabiegów trzeba bedzie wykonać. Z pewnością zakup pakietu będzie tańszy niż kupowanie każdego z osobna.

Bardzo istotne jest również miejsce, w jakim chce się poddać zabiegowi ednermologii. Nie może być to przypadkowy gabinet, gdzie pracujące tam osoby nie do końca wiedzą, jak zadbać o pacjenta. O kompetencji danego miejsca świadczy chociażby wywiad z klientem, na podstawie którego kwalifikuje się go do zabiegu. Odpowiedzialni kosmetolodzy odsyłają pacjenta na konsultację lekarską w razie jakichkolwiek wątpliwości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here