Jak napisać do dziewczyny?

0
1794
Jak napisać do dziewczyny?

W zależności od tego jakim typem człowieka jesteśmy, łatwiej bądź trudniej przychodzi nam nawiązywanie relacji międzyludzkich. Jedni muszą się naprawdę natrudzić, by przełamać swoje opory i rozpocząć rozmowę z kimś, kto nam się podoba, lub kogo jesteśmy po prostu ciekawi. Innym przychodzi to po prostu tak banalnie, jak posmarowanie kanapki masłem. Genetyka jest bowiem bardzo różna i w wielu przypadkach możemy to zaobserwować wśród naszych znajomych, czy rodziny. Z pewnością w grupie naszych znajomych jest zarówno ktoś, kto bardzo często poznaje nowe osoby i robi to najmniejszym wysiłkiem i druga strona barykady, czyli osoba, której nigdy nie widzieliśmy z dziewczyną i bardzo ciężko jej się przełamać. Nie powinniśmy się śmiać z takich osób.

Jak napisać do dziewczyny?

Jak napisać do dziewczyny?Wręcz przeciwnie, powinniśmy im pomóc i starać się dać jakieś rady, lub zabrać na jedną, czy drugą imprezę, by przełamać kumpla i oswoić go z klimatem luźnej rozmowy na wszystkie tematy. My wiemy już jak napisać do dziewczyny, lecz nie znaczy to, że nie powinniśmy się podzielić naszą wiedzą i jeśli zrobimy dobry uczynek tego typu, to nam pewno wróci to do nas kiedyś pod inną postacią. Ja w tym aspekcie nie miałem nigdy problemów. Gdzieś od gimnazjum zauważyłem, że mam tak zwaną gadkę. Oraz to, że nie wstydzę się rozmowy z dziewczynami. Oczywiście nie przychodziło mi łatwo podejście do nowej dziewczyny i zagadanie do niej. W tym aspekcie jesteśmy chyba wszyscy małymi tchórzami i nie łatwo nam się przełamać. Chodzi mi bardziej o to, że łatwo przychodziła mi rozmowa z osobą, z którą miałem jakiś temat zaczepny i punkt, o który mogłem zahaczyć w rozmowie. Potem szło już zawsze łatwo.

Tutaj powinniśmy się skupić, bo to bardzo ważny aspekt w tej tematyce i być może rozwiązanie problemu kontaktu z dziewczyną. Pisząc o punkcie zaczepnym miałem na myśli to, że najgorszym co możemy zrobić mając pierwszy kontakt z dziewczyną, do której chcemy zagadać i ją poderwać, to rozmowa na siłę i na banalne tematy. Na takie na jakie z reguły rozmawia się z ciocią, która widzi nas po 10 latach i zadaje błahe pytania. Nam nie wypada odpisać, by była bardziej poważna i autentyczna, gdyż moglibyśmy zepsuć domową imprezę i narazić się rodzicom.

Nie rozmawiaj o banałach

Rozmowa o pogodzie, czy innych sprawach, na które rozmawia się z reguły wtedy, gdy nic innego nie przychodzi do głowy, jest więc spaleniem się na starcie i z reguły nic nam nie da. Musimy iść do przodu prostą taktyką i uruchomić swoje dobre punkty. Jeśli jesteśmy choćby trochę inteligentną osobą, to mamy z pewnością jakieś zainteresowania i hobby. Coś nas ciekawi, coś oryginalnego, o czym być może jeszcze nikt z daną dziewczyną nie miał okazji rozmawiać. Kobiety to z reguły romantyczki i marzycielki, szukając ciekawych facetów, którzy nie będą ich nudzić i będę sprawiać, że każdy dzień będzie ciekawy.

Pieniądze nie są najważniejsze

Pieniądze nie są najważniejszeTutaj pewnie wielu z nas pomyśli od razu, że chodzi tylko o pieniądze i ja też kiedyś tak myślałem. Byłem pewien, że nie mam żadnych szans z tym stadem bogatych chłopaków, którzy mają super samochody, są w stanie od razu kupić zainteresowanie danej dziewczyny, a ja mogę sobie tak naprawdę odpuścić. Nic bardziej mylnego i wiara w siebie, oraz swoje możliwości czyni cuda. Samochód to tylko 50% sukcesu i gdy jego kierowca nie potrafi z siebie wydusić ani jednego konstruktywnie zbudowanego zdania, to żadna konkretna i poważna kobieta nie będzie się z takim facetem spotykać. Tego możecie być pewni. Na tego typu mężczyznę może polecieć typowa dziewczyna, która tak samo jak on szuka chwilowej przygody i tak zwanego spontanu.

Jeśli jesteś więc inteligentnym chłopakiem, interesuje Cię geografia, historia, biologia, podróże… Cokolwiek, o czym możesz rozmawiać z ciarkami na skórze przez wiele godzin i zaciekawić partnerkę sobą, to nie bój się. I wiedz, że masz jedno życie. Oraz być może kilka małych szans, by kobieta, która Ci się spodoba należała po czasie do Ciebie. Pamiętaj, że jeśli Ty nie zrobisz pierwszego kroku, to samymi marzeniami jej do siebie nie przyciągniesz. Skończy się zapewne na uśmiechu, czy pomachaniu do siebie z pewnej odległości, a potem ona odejdzie. Ty będziesz kilka dni żałował, że nie zagadałeś. Po czym życie sprawi, że zapomnisz o sytuacji i szansa przepadnie.

Kto nie ryzykuje, nie pije szampana

Tak właśnie wygląda ten mechanizm. Nic nie spadnie nam samo z nieba i nie wskoczy w nasze ręce. Pomyśl ile razy mogłeś mieć już super dziewczynę, gdybyś po uśmiechu kontynuował ten flirt i podszedł, mówiąc cokolwiek, co nie będzie pospolite i czego dana dziewczyna nie słyszy na co dzień od wielu tego typu adoratorów. Szczerość, spontaniczność, ładny uśmiech i ten błysk w oku, który na pewno masz, sprawi, że wszystko wyjdzie jak należy. A Ty nawet jeśli nie uda Ci się danej dziewczyny do końca wyrwać, będziesz miał już za sobą doświadczenie, którego nie będzie dało się wymazać. I będzie duża szansa na to, że kolejnym razem następna dziewczyna, która Ci się spodoba, odwzajemni zainteresowanie. Rozmowa przeciągnie się, a później skończy związkiem, małżeństwem i tym, że zostaniecie szczęśliwą parą na lata.

[Głosów:3    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here