Zagęszczanie włosów metodą Clip In – żywotność rozwiązania

0
1071

Konsumenci odwiedzający nasz salon i pragnący poprawić wygląd swojej fryzury poprzez zastosowanie specjalistycznych pasemek zagęszczających niejednokrotnie decydują się na niezwykle prostą, a jednocześnie efektywną metodę klamerkową, która funkcjonuje także w branży pod nazwą „Clip In”. Część klientów przed poddaniem się zabiegowi chce dodatkowo wiedzieć, jak długo moduły takie utrzymają się na głowie oraz kiedy wystąpi konieczność ich wymiany na nowe celem utrzymania zachwycającej i naturalnej prezencji uczesania. Niniejszy artykuł powstał celem rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących tej właśnie kwestii.

Jak zapewne doskonale zdają sobie Państwo sprawę, żywotność pasemek zagęszczających włosy  mocowanych przy wykorzystaniu klamerek w znacznym stopniu skorelowana jest z częstotliwością oraz pieczołowitością wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Jeżeli tylko nie będziemy nagminnie ich zaniedbywać, a dodatkowo pokusimy się o zastosowanie poleconych przez ekspertów kosmetyków i środków medycznych, możemy mieć pewność, że produkt taki posłuży nam od kilkunastu tygodni aż do dwunastu miesięcy. Dużo zależy także od materiału i jakości pasemek, na które się zdecydujemy oraz od regularności noszenia modułów wizualnie zagęszczających fryzurę. Mocowanie przy pomocy klamerek oznacza bowiem, że możemy je w dowolnym momencie odpiąć samodzielnie, na przykład przed udaniem się na spoczynek. Zagwarantuje to, że podczas snu i wykonywania gwałtownych ruchów głowy, poszczególne włókna nie poplączą się ani nie zmechacą, dzięki czemu pasemka będą nam służyć znacznie dłużej.

O przybliżenie tajników odpowiedniej pielęgnacji elementów zagęszczających włosy poprosić możemy eksperta już po zakończeniu mocowania pasemek typu Clip In. Nasi eksperci służą także swoją wiedzą i doświadczeniem jeżeli chodzi o stylizację takich komponentów, bowiem warto wiedzieć, że mogą one zostać upięte zgodnie z oczekiwaniami konsumenta, a w sytuacji, gdy dany styl uznamy za nieatrakcyjny lub też gdy najzwyczajniej w świecie się on nam znudzi – wystarczy jedna wizyta w naszym przybytku, aby zmienić ten stan rzeczy! Korzystając z okazji pragniemy także nadmienić, że duży nacisk kładziemy na personalizację produktów oferowanych konsumentom, co oznacza, że z naszego portfolio wybrać można pasma naturalne lub sztuczne w różnorakich odcieniach, charakteryzujących się różną grubością u długością, a także różniących się od siebie pod względem gramatury. Jest to gwarancją, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient będzie w stanie wybrać z naszego katalogu produkt, który wręcz idealnie wpisze się w jego oczekiwania!

Jeżeli Państwo również chcieliby stać się szczęśliwymi posiadaczami pasemek, które przez następnych kilkanaście miesięcy poprawiać będą ogólną prezencję Państwa uczesania, zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub też do bezpośredniej wizyty w naszym salonie zagęszczania włosów https://wlos.com.pl , gdzie uzyskają Państwo wszelkie niezbędne informacje odnośnie zarówno opisywanej w ramach niniejszego artykułu jak i innych metod wizualnego zagęszczania fryzury.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here