Jakie pytania zadać dziewczynie

0
2029
jakie pytania zadać dziewczynie

Kiedy poznajesz dziewczynę i chcesz dowiedzieć się o niej czegoś więcej, warto poznać ją bliżej. Jakie pytania zadać dziewczynie? Podoba Ci się i dosyć dobrze się dogadujecie. Spędzanie z nią czasu to sama przyjemność i zaczynasz zastanawiać się czy będzie z tego coś więcej. Pojawia się trudne pytanie: jak sprawdzić, czy jest dobrym materiałem na drugą połówkę? Czy da się to w ogóle jakoś ocenić? Nie ma rzeczy niemożliwych. Z jednej strony nie dasz rady przewidzieć dokładnie, jak ten związek będzie wyglądał w przyszłości i co się wydarzy, ponieważ nikt nie jest w stanie tego odkryć.
Z drugiej jednak strony, możesz sprytnie sprawdzić co jest dla niej ważne, co ją interesuje, bawi i smuci. A to daje ci w miarę duże wyobrażenie o tym, czego możesz się po niej spodziewać.

Jakie pytania zadać dziewczynie?

jakie pytania zadać dziewczynieJakie pytania zadać dziewczynie, aby czegoś się o niej dowiedzieć? Kilka ciekawostek na ten temat znajdziecie na stronie: https://www.zaskakujace.pl/5-pytan-ktore-warto-zadac-dziewczynie-by-nawiazac-ciekawa-rozmowe/.

Oczywiście nie chcemy przy pierwszej pogawędce robić z nią wywiadu jak na rozmowie o pracę. Musisz być rozluźniony i pewny siebie. Opowiadaj i odpowiadaj na jej pytania z zaciekawieniem, przez to poczuje, że zależy ci na kontakcie z nią.

Pytanie pierwsze – jakie są twoje marzenia?

Pytanie na pozór jest proste, ale może być tematem do długiej rozmowy. To świetny temat do pasjonującej konwersacji, który na pewno bardzo Was do siebie zbliży. Odkrywacie przed drugą osobą kawałek siebie, bo dla wielu ludzi opowiadanie o tym jest bardzo intymne. Jej marzenia mogą cię nakierować. Jeśli chciałaby kiedyś przelecieć się paralotnią lub skoczyć ze spadochronem, będzie to idealny prezent na jakąkolwiek okazję! Ukazuje to też wartości jakimi kieruje się w życiu. Inną dziewczyną jest ta, która marzy o piesku a ta, która chce dostać się na najlepszy uniwersytet w kraju.

Jaki gatunek muzyki preferujesz?

Na ten temat można się rozgadać. Nie ma dwóch osób z dokładnie takim samym gustem. Jeśli będzie lubić zupełnie co innego niż ty, może to być zły znak. Muzyka otacza nas w życiu codziennym, słuchamy jej w drodze do szkoły, pracy czy na siłowni. Gra w sklepach lub nawet u fryzjera. Jest wszędzie, mamy z nią ciągłą styczność. Nie będzie najlepiej kiedy ona będzie lubiła rock, a ty na przykład disco polo. Zupełnie to ze sobą nie współgra. Jednak nie jest to jedyna rzecz, po której należy oceniać dziewczynę. Może się okazać, że macie o wiele więcej wspólnego niż wam się wydawało.

Za co jesteś najbardziej wdzięczna w życiu?

Odpowiedzi mogą być różne. Jednak po nich dużo się dowiesz. Jeśli powie: telefon, ubrania, luksusowy dom – można poznać, że ma skłonności materialistyczne. Jest to dla niej jedna z najważniejszych rzeczy – posiadanie. Może pojawić się też: rodzina, przyjaciele, zwierzęta. Masz wtedy pewność, że kocha ludzi. Jest za nich wdzięczna, otacza drugiego człowieka opieką. Bije od niej dobroć. Poznajesz przez to jej wartości.

Z czego jesteś dumna najbardziej?

W tym przypadku odpowiedzi mogą być różne i każda pokaże Ci właśnie to, co jest dla niej ważne, czym się szczyci i o czym z chęcią opowiada.
Może to być:

  • ukończenie wymarzonego kierunku studiów, w czasie których ciężko pracowała na dobre oceny,
  • kupienie własnego mieszkania i usamodzielnienie się, nie będąc dłużej „na garnuszku” u rodziców,
  • nauczenia się rozmawiać w wielu językach obcych,
  • wieloletnie przyjaźnie to dla niej norma, ponieważ jest osobą godną zaufania i bezkonfliktową,
  • może założyła własną fundację, przez którą zbiera pieniądze dla biednych i potrzebujących.

Ukaże Ci to, jakim człowiekiem jest. Może ważne jest dla niej bycie niezależną, bogatą lub sławną?

Jakie pytania można jeszcze zadać dziewczynie?

jakie pytania zadać dziewczynieMożemy zapytać dziewczynę choćby o to, jakie lubi filmy. TO luźne pytanie, zapewne pomoże ci w wyborze czegoś na wspólny wieczór. Komedia, dramat, horror? Przez tą część rozmowy, pozbawisz się dużej zagwozdki co właśnie jej przypadnie do gustu. Możesz ją również zapytać jaka jest jej ulubiona potrawa?
Pytanie z początku może wydawać się nieco dziwne, ale bardzo przydatne. Zapamiętaj co ci powie i gdy za jakiś czas coś o tym wspomnisz, będzie bardzo szczęśliwa, że nie zapomniałeś. Może nawet sama zaproponuje żebyście razem wyszli gdzieś zjeść. Małe rzeczy takie jak to liczą się w oczach dziewczyny. Zapytaj ją również jak lubi spędzać wolny czas. To przyda się na przyszłość. Oczywiście jeśli wciąż będziecie mieli ochotę kontynuować waszą znajomość. Może to prowadzić to ustalenia planu na kolejne spotkania. Będziesz wiedział co lubi robić a czego nie znosi. Może lubi chodzić na długie spacery wieczorem albo na spektakle w teatrze. Dowiesz się czegoś więcej o jej zainteresowaniach, pasjach i tym jaka jest. To jakie pytania zadać dziewczynie? Nie trzeba przyciągać do tego aż tak wielkiej wagi. Wszystkiego na pewno dowiesz się w swoim czasie. Jednak te są najlepsze jeśli chcesz zdobyć o niej wstępne informacje.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here